Tradycyjnie w naszej szkole obył się  Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. 27 wrzenia 2018 r. w zawodach wystartowało 17 chłopców i 10 dziewcząt. Zawodnicy rozgrywali mecze systemem pucharowym do dwóch przegranych. Po zaciętej walce w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Karolina Cygan z klasy 1d, drugie Katarzyna Ponikiewska z klasy 3a, trzecie miejsce przypadło Domince Bułce z klasy 3c. W wyniku rywalizacji chłopców na pierwszym miejscu uplasował się Paweł Kenig z klasy 3c, drugie zdobył Maciej Heczko z klasy 2d, a trzecie miejsce zajął Kacper Foryś z klasy 3d. Zwycięzcy reprezentowali nasza szkołę 10 października w Mistrzostwach Bielska- Białej w Tenisie Stołowym. Dziewczęta drużynowo zajęły miejsce czwarte a chłopcy uplasowali się na miejscu szóstym.

Gratulujemy!

zawody tenis stołowy 1 zawody tenis stołowy 2 zawody tenis stołowy 3 zawody tenis stołowy 4 zawody tenis stołowy 5 zawody tenis stołowy 6 zawody tenis stołowy 7